Het AFP-Fysio team

Afspraak maken

Bob Stoker *

Manueel therapeut
Specialisatie : Echografie & Top revalidatie | Dry Needling

Lees meer over deze therapeut
Contact | bob.stoker@afp-fysiotherapie.nl

 

Anneke Stoker- de Boer *

Fysiotherapeut
Specialisaties : Echografie | Bekkenbodemfysiotherapie
Zwangerfit | Babymassage | MamaFit

Lees meer over deze therapeut
Contact | anneke.stoker@afp-fysiotherapie.nl

 

Christa Bouw *

Fysiotherapeut, docent Perfect Pilates, Fascia Integratie Therapeut
Specialisatie: Longrevalidatie | Reumatische aandoeningen | Revalidatie bij Total Hip en Total Knee | Medical Taping Concept
Overig: Aanspreekpunt Longnetwerk Assen e.o. en Reumanet Noord

Oefengroepen : COPD | Perfect Pilates

Lees meer over deze therapeut
Contact | christa.bouw@afp-fysiotherapie.nl

 

Robin ten Wolde *

Fysiotherapeut
Specialisaties : Re-integratie therapeut | Dry Needling | Handtherapie
Overig            : Hoofd Medische Staf ACV Assen

Lees meer over deze therapeut
Contact | robin.tenwolde@afp-fysiotherapie.nl

 

Tom Stegeman *

Fysiotherapeut, Psychosomatisch fysiotherapeut.
Specialisaties : Psychosomatische fysiotherapie | Medical taping | Total Motion Release | Jacobson | Mindfulness | Bindweefselmassage

Lees meer over deze therapeut
Contact | tom.stegeman@afp-fysiotherapie.nl

 

Nils van der Velde *

Fysiotherapeut, Oedeemfysiotherapeut ad Vodder
Specialisaties : Hart-revalidatie (Fynon) | Oedeemfysiotherapie
Oefengroepen : FysioFit Heren & Dames | Perfect Pilates | Hydrotherapie

Lees meer over deze therapeut
Contact | nils.vandervelde@afp-fysiotherapie.nl

 

 

Marloes Prins *

Fysiotherapeut, Zwangerfit docente
Specialisaties : Dry Needling | begeleiding MamaFit | Diabetes

Lees meer over deze therapeut

Fysiotherapeut, Zwangerfit docente
Specialisaties : Dry Needling | begeleiding MamaFit | Diabetes

Lees meer over deze therapeut
Contact | Marloes.Prins@afp-fysiotherapie.nl

 

Jesper de Hoog *

Fysiotherapeut, Sportmasseur
Specialisaties :  Echografie

Lees meer over deze therapeut
Contact | J.deHoog@afp-fysiotherapie.nl

 

Marieke van der Zee *

Fysiotherapeut

Lees meer over deze therapeut
Contactmarieke.vanderzee@afp-fysiotherapie.nl

 

Remi Hindriks *

Manueel therapeut 
Specialisatie :  Dry Needling
Lees meer over deze therapeut
Contact | remi.hindriks@afp-fysiotherapie.nl

 

Contact | Marloes.Prins@afp-fysiotherapie.nl

 

Jesper de Hoog *

Fysiotherapeut, Sportmasseur
Specialisaties :  Echografie

Lees meer over deze therapeut
Contact | J.deHoog@afp-fysiotherapie.nl

 

Marieke van der Zee *

Fysiotherapeut

Lees meer over deze therapeut
Contactmarieke.vanderzee@afp-fysiotherapie.nl

 

Remi Hindriks *

Manueel therapeut 
Specialisatie :  Dry Needling
Lees meer over deze therapeut
Contact | remi.hindriks@afp-fysiotherapie.nl

 

Caro Leuning *

Fysiotherapeut

Lees meer over deze therapeut
Contact | caro.leuning@afp-fysiotherapie.nl

 

Lennart Wessels

Manueel therapeut

Fysiotherapeut
Specialisaties :  Echografie

Lees meer over deze therapeut
Contact | lennart.wessels@afp-fysiotherapie.nl

 

Hellen Bakker

Praktijkondersteuner

Lees meer over deze medewerker
Contact | hellen.bakker@afp-fysiotherapie.nl

 

Alie Tigelaar

Praktijkondersteuner

Lees meer over deze medewerker
Contact | assen@afp-fysiotherapie.nl

 

 Verklaring: * = BIG-Registratie